Hirdetések május 5.

 • Május 7-én, kedden este 18 órára várjuk a Warren csoport tagjait szeretettel.
 • Május 8-án, a szerdai alkalmak a szokott rend szerint lesznek megtartva
 • Május 9-én, csütörtökön délelőtt levestészta készítés, délután az angolórák a szokott rend szerint lesznek.
 • Május 9-én és 10-én este 18 órára várjuk az énekkar tagjait próbára. 
 • Május 11-én Liget Piknikre várnak a szervezők a Heltai térre. Reménység szerint mi is ott leszünk egy  sátorban, szeretettel várjuk a testvéreket. 
 • Május 12-én, vasárnap délután 4 órától kerül sor az Egyházmegyénkben meghirdetett kórustalálkozó Helyszín a Rákoscsabai református templom. Gyülekezetünk énekkara is jelentkezett erre a találkozóra, aki teheti kérem tartson velünk. 
 • Május 25-én délelőtt 10 órától tartjuk nőszövetségi alkalmunkat! Délután 14 órától a gyerekeknek pünkösdi előkészítő foglakozást tartunk. 
 • Május 26-án tartunk tanévzáró istentiszteletet.
 • Június 16-án tartjuk következő gyülekezeti napunkat, meghívott vendégeink lesznek a csengerújfalui és az urai gyülekezet tagjai. Az alkalom ebéddel zárul. Kérjük a testvéreket, hogy iratkozzanak fel a gyülekezeti napra. Várunk mindenkit sszeretettel!
 • A gönci kirándulás költsége 7000 Telkibányán fogunk ebédelni, a menü megtalálható a gyülekezeti terem asztalán, kérjük mindenki válassza ki a számára megfelelő menüt! 
 • A Kárpátaljára kirándulóknak hirdetjük, hogy a kirándulás költsége a tavalyival azonos. Ami azt jelenti, hogy az utazás, szállás, étkezés, 4 napos teljes költsége 40.000 Illetve, ha valaki 1 vagy 2 ágyas szobát igényelt a felára természetesen annak mértéke szerint változik. 
 • Szeretettel hívjuk fel a testvérek figyelmét az adó 1%-ára , a Református Egyház adószáma 0066. Alapítványunk adószáma a lap alján található! Köszönjük!

 

Az Úr legyen gyülekezetünk őriző pásztora!