Hirdetések január 20.

  • Január 23-án, szerdán a hivatali időt a szokott rend szerint megtartjuk.. 
  • Január 24-én, csütörtökön délután angol óra 15, illetve 16 órától (haladók, majd kezdők).
  • Az ökumenikus imahét alkalmai január 23-24-25-én szerdán, csütörtökön és pénteken lesznek megtartva este 17 órától. Szerdán nálunk, itt a templomban Szeker Éva evangélikus lelkésznő szolgál. Csütörtökön lelkipásztorunk Fülep Beáta szolgál a katolikus templomban. Pénteken az evangélikus templomba, Molnár Miklós katolikus pap testvérünk szolgál. Szeretetvendégség katolikus testvéreinknél lesz az istentisztelet után, a közösségi házban. Kérjük a testvéreket., hogy aki teheti, majd erre az alkalomra hozzon süteményt. 
  • Az imalánc időpontjaira kérjük ismételten mindenki iratkozzon fel, ha valaki az időponton változtatni szeretne, kimaradni vagy csatlakozni szeretne, most van rá lehetősége. Az idei imalánc első időponja: január 26. szombat!
  • A választói névjegyzék a gyülekezeti terem asztalán megtalálható, kérünk mindenkit, hogy ellenőrizze az adatait.
  • Akik még a GDPR adatlapot nem töltötték ki vagy nem hozták vissza, kérjük pótolják!
  • Minden hónap utolsó vasárnapján délután 3 órától szeretettel várunk mindekit családi istentiszteletre. Első alkalom Január 27!
  • A kárpátaljai kirándulás időpontja: június 29-30- július 1-2. (szombat, vasárnap, hétfő, kedd). Kérjük, hogy aki szeretne velünk tartani iratkozzon fel!
  • Az életkérdések következő időpontja február 1, péntek délután 2 óra. Sajgó Irénke testvérünkkel szeretettel várjuk mindazokat, akik szívesen beszélgetnek egy tea vagy kávé mellett.